Úspešné slovenské tímy

Crufts

Vrcholné podujatia

Majstrovstvá SR

A3 šampióni

Víťazi ATS

ATS 2012

SMALL

1. miesto: Vakonič Pavol + Cira, AK Skiper
2. miesto: Žideková Martina + Aimée, AK Hafík
3. miesto: Vakonič Pavol + Diana, AK Skiper

MEDIUM

1. miesto: Škodová Kristína + Bisko, MKA Ister
2. miesto: Michalčíkova Natália + Vivien, AK Skiper
3. miesto: Rajec Kamila + Bay, MKA Ister

LARGE

1. miesto: Gabčová Soňa + Thea, AK Skiper
2. miesto: Machovičová Daniela + Ejmy, AK Hafík
3. miesto: Potfajová Helena + Egor, MsKK Trnava

ATS 2011

SMALL

1. miesto: Krátky Pavel + Eddie, SK Slovensko
2. miesto: Vakonič Pavol + Cira, AK Skiper
3. miesto: Michalčíková Natália + Samko, AK Skiper

MEDIUM

1. miesto: Hauserová Vlasta + Terezka, MsKK Trnava
2. miesto: Michalčíková Natália + Elien, AK Skiper
3. miesto: Lukáč Roman + Neo, Agility Pedigree

LARGE

1. miesto: Zuzana Kralovičová + Rhea, Agility Pedigree
2. miesto: Lukáč Roman + Bacardi, Agility Pedigree
3. miesto: Hauserová Gabriela + Zorka, MsKK Trnava

ATS 2010

SMALL

1. miesto: Natália Michalčíková + Samko, AK Skiper
2. miesto: Miriam Antalová + Bellonka Metuje, AK Nitra
3. miesto: Adela Kružinská + Abeille Elita Triumphans, AK Malina

MEDIUM

1. miesto: Pavol Vakonič + A3Ch Viva Hunderlov, AK Skiper
2. miesto: Vlasta Hauserová + Suzy zo Sengetova, MsKK Trnava
3. miesto: Alexandra Habajová + Arka Canis Ludens, MsKK Trnava

LARGE

1. miesto: Roman Lukáč, Bacardi Bambabibi, Agility Pedigree BA
2. miesto: Erika Gašparová + Linda, KK Anička Košice
3. miesto: Roman Lukáč + Baileys Fatranský sen, Agility Pedigree BA


ATS 2009

SMALL

1. miesto Erika Gašparová, Bafka, KK Anička Košice
2. miesto Pavol Vakonič, April Maria Sirrah, AK Skiper Bratislava
3. miesto Zuzana Vetráková, Athena Požitavská Svorka, Canis Club Cífer

MEDIUM

1. miesto Dagmara Bednáriková, Dantes Edmond Mendy, Canis Club Cífer
3. miesto Erika Gašparová, Putin - Fanfán Tulipán Paleur, KK Anička Košice
3. miesto Martina Gajdošová, Čiky, SPAM

LARGE

1. miesto Erika Gašparová, Linda, KK Anička Košice
2. miesto Roman Lukáč, Baileys Fatranský sen, Agility Pedigree BA
3. miesto Renáta Kráľová, Bubling Fatranský sen, Agility Pedigree BA


ATS 2008

SMALL

1. miesto Zuzana Vetráková, Athena Požitavská Svorka, Canis Club Cífer
2. miesto Ladislav Ujházi, Efra Malé Uško, Canis Club Cífer
3. miesto Renáta Kráľová, A3Ch Fibi, Agility Pedigree BA

MEDIUM

1. miesto Pavol Vakonič, A3 Vivien Viva Hunderlov, AK Skiper BA
2. miesto Martina Gajdošová, Čiky, ŠK Severan Jaklovce
3. miesto Katarína Kačmáryová, Shoki z U.V.P., KPKA Košice

LARGE

1. miesto Mikleová Lenka, Rex, AK Nitra
2. miesto Erika Gašparová, Linda, KK Anička Košice
3. miesto Renáta Kráľová, Bubling Fatranský sen, Agility Pedigree BA


ATS 2007

SMALL

1. miesto Králová Renata, A3Ch.Fíbi, Agility Pedigree BA
2. miesto Kružinská Ada, Amien Elita Triumphans, Agility Pedigree BA
3. miesto Hausnerová Vendula, Zombie, LAK

MEDIUM

1. miesto Hausnerová Vendula, Beny, LAK
2. miesto Vakonič Pavol, Vivien Viva Hunderlov, AK Skiper BA
3. miesto Bzdúšková Kamila ml., Arina z Modravé pláně, MKA ISTER BA

LARGE

1. miesto Mikleová Lenka, Rex, AK Nitra
2. miesto Králová Renata, Fatima Darley Arabian, Agility Pedigree BA
3. miesto Lukáč Roman ml., Baileys Fatranský sen, Agility Pedigree BA (cenu prevzal Roman Lukáč st.)


 

Novinky

TK
  15.6.2017
Sunny Race RC a Otvorene MSR australskych plemien
 
Terminový kalendar
  9.6.2017
Vstupný test pre čakateľa na Slovenského národného rozhodcu
 
Reprezentácia
  24.5.2017
Výsledky kvalifikácie pre MS a EO 2017
 


Najbližšie akcie

29.6.2017
Rose Speedlight Dog Camp, Pezinok
 
8.7.2017
Jaklovce
 
8.7.2017
Padáň
 


Prihlásenie

meno (e-mail)
heslo


© 2011 ASKA, Obsah stránky je vlastníctvom OZ ASKA.