Reprezentácia

MS FCI 2018

EO 2018

MS FCI 2017

EO 2017

EOJ 2017

MS FCI 2016

EO 2016

EOJ 2016

MS FCI 2015

EO 2015

EOJ 2015

MS FCI 2014

EO 2014

EOJ 2014

MS FCI 2013

EOJ 2013

EO 2013

MS FCI 2012

EO 2012

EOJ 2012

MS FCI 2011

Vedúca reprezentácie: Iveta Lukáčová
Asistent: Martina Vakoničová

Kontakty:
Martina Vakoničová
Jedľová 2
821 07 Bratislava

0903 909 121, 0907 939 121, 02/ 4524 4938
vakonicova@agility-skiper.sk

oficiálna web stránka
 
Zoznam reprezentantov

SMALL jednotlivci
Pavol Vakonič, Cira Caria Tantum Auri, šeltia
Zuzana Vetráková, Baria Isis Malý Šúr, parson russell terrier
Miriama Antalová, A3Ch Bellonka Metuje, šeltia

MEDIUM jednotlivci
Roman Lukáč, Atri Neo Tantum Auri, šeltia
Oľga Nováková, Messenger z Ďáblovy studánky, šeltia
Oľga Nováková, Embargo z Ďáblovy studánky, šeltia

LARGE jednotlivci
Roman Lukáč, Bacardi Bambabibi, border kólia
Helena Potfajová, Eggoray, border kólia
Marcela Čápková, Arny Plzeňský Teufel, belgický ovčiak

SMALL družstvá
Pavol Vakonič, Cira Caria Tantum Auri, šeltia
Zuzana Vetráková, Baria Isis Malý Šúr, parson russell terrier
Miriama Antalová, A3Ch Bellonka Metuje, šeltia

MEDIUM družstvá
Roman Lukáč, Atri Neo Tantum Auri, šeltia
Oľga Nováková, Messenger z Ďáblovy studánky, šeltia
Dagmar Bednáriková, Dantes Edmond Mendy, pudel

LARGE družstvá
Roman Lukáč, Bacardi Bambabibi, border kólia
Helena Potfajová, Eggoray, border kólia
Marcela Čápková, Arny Plzeňský Teufel, belgický ovčiak

náhradníci
SMALL
Pavel Krátky, Fox Meadows Beetlejuice, parson russel teriér
LARGE
Marcela Čápková, Busy Novterpod, belgický ovčiak

EO 2011

EOJ 2011

 

Novinky

TK
  16.10.2017
Agility DISco games 2018
 
TK
  15.10.2017
CSI 2018
 
TK
  15.6.2017
Sunny Race RC a Otvorene MSR australskych plemien
 


Najbližšie akcie

2.12.2017
Kynologická hala RSDC, Pezinok
 
6.1.2018
Kynologická hala RSDC, Pezinok
 
3.2.2018
Kynologická hala RSDC, Pezinok
 


Prihlásenie

meno (e-mail)
heslo


© 2011 ASKA, Obsah stránky je vlastníctvom OZ ASKA.